ДРУЗІ!

Надсилайте нам відгуки про ваші враження від нашого товару і доставки!
Чекаємо на ваші побажання та пропозиції.
Обов'язково відреагуємо в разі, якщо ви залишите нам скаргу.
Не соромтесь! Пишіть так, як підказує серце!
Нам дуже цікава ваша думка.

 • Добрый день! Очень редко пишу отзывы о компаниях, но в этот раз, просто не могу сделать иначе. Мой муж без ума от ваших лезвий просто. Выбритое начисто лицо – это для него символ успеха. Он готов бриться хоть по несколько раз в день, и если лезвия некачественные – то он приходит в бешенство. Однако, теперь, с вашим сервисом наша жизнь изменилась. Его самолюбие увеличилось в 10 раз. Он у меня самый лучший. Я счастлива.
  Чернигов, Виталина Якушева
 • Я очень рад, что судьба позволила мне узнать о вас! Много лет я ходил в супермаркеты и покупал там некачественные бритвы, от которых моё лицо постоянно чесалось. Я не знал, что можно найти вариант получше, но однажды мне это надоело! Я начал искать варианты получше, и нашёл информацию про LEZOZO. Очень доволен сервисом, теперь чувствую себя на 20 лет младше.
  Одесса, Михаил Бочаров
 • Дякую за такий чудовий сервіс! Обрати леза для бритви – завжди було проблемою для мене. Але ненароком я наштовхнувся на ваш сайт, і я просто в захваті : потрібний мені асортимент, висока якість, ще й така швидка доставка)) Рекомендую і ще раз рекомендую!
  Вінниця, Андрій Чумаченко
 • Я мандрівник! Полюбляю прокидатися в одному місті, а засинати в іншому. З таким темпом життя як у мене, я зовсім не встигаю обирати якісні леза. Мій найкращий друг порекомендував мені ваш сервіс, і я шокований такою високою якістю та настільки доступними цінами!
  Київ, Стас Ломаченко

Відгуки

Гливка Андрій

6 серп. 2018 р.

Мене, в першу чергу підкупило - «перший в Україні сервіс доставки наборів для гоління» і хоча, наскільки я розумію український лише сервіс доставки, мені стало цікаво спробувати, після спроби я залишився приємно враженим. Досить зручне і м’яке гоління, гарний дизайн та досить оперативно. Єдине, що порадив - це в набор лез додатково вкладати 1 захисний футляр. ( адже йде лише 1 в комплекті з бритвою).

Сергей

12 квіт. 2018 р.

Более детально можно сказать после некоторого времени использования но пока можно отметить такие плюсы и минусы:
1. Станок очень удобный
2. Заточка лезвий хорошая
3. Лицо не режет, например как одноразовый станок
4. Не сильно гладко скользит по лицу

Ну пока как-то так :) в общем пока положительное впечатление